KONST / Litografier / Litografier 8102135
nr 810 2135
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografier, 2 st, Lasse Åberg (f. 1940), E. A + 166/175, signerade, motivets mått: 48x55 + 40x52
Kondition: oramade
måndag 25 februari 2013
kl 18:50:30
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg